Mikulčice A-Radějov 1:3(1:1)
rozhodčí: Knotek,Čikl,Voříšek
Branky domácí: 39min.Daniel
hosté: 44,49.min.Březina, 72.min.Helísek
Radějovjané přijeli do Mikulčic odhodláni podat podobný výkon jako v předcházejícím kole proti Šardicím. Taktika byla trenérem Ševečkem nastavena stejná jako v domácím utkání. Podobná byla taktéž absence hráčů,kterých trenérovi tentokrát chybělo 5. Nicméně utkání začalo podle očekávání a domácí fotbalisté se snažili o vstřelení branky do sítě hostí. Radějov pokusům domácích fotbalistů odolával i když domácí spálili velkou šanci,kdy nepokrytý útočník po centru před radějovskou branku minul hlavou šibenici Parobkovy svatyně. Nicméně v zápětí šel na golmana domácích sám Kuba Březina,ale minul levou tyč domácího golmana. Radějov přebíral aktivitu a výsledkem byla „trma-vrma“ v mikulčickém pokutovém území. Z tohoto souboje se míč po zemi kutálel směrem od branky k hranici velkého čtverce,kde nabíhal nikým neobsazený Svejkovský. Bohužel jeho tvrdá rána těsně minula břevno mikulčické branky. V 39.minutě však po chybě radějovské defenzívy skóre utkání otevřel hráč Mikulčic Daniel, který trefil z voleje nikým neobsazen míč k pravé tyči golmana hostí (1:0).
Domácí se však radovali jen 5 minut. Ve 44.min. vysunul krásnou přihrávkou Kořínek Březinu a ten tentokrát zkušeně poslal merunu k levé tyči domácího golmana do jeho sítě(1:1).
Poločas 1:1
Po poločase již ve 49.minutě unikl domácím obráncům skvěle po levé straně Šmach, který míč zatáhl až do velkého čtverce Mikulčic a přesnou přihrávkou našel nabíhajícího Březinu,který se opět nemýlil a rozvlnil síť mikulčické svatyně podruhé(1:2).
V 55.min. se radějovjané začali radovat opět,jelikož míč do mikulčické sítě poslal Chmelař. Sudí Knotek však k překvapení všech hráčů a dokonce i diváků včetně domácích branku neuznal pro údajný faul. Chmelař se však nikterak proti pravidlům neprovinil a branka byla jistě regulérní. Přesto platilo nařízení rozhodčího a stav zůstal nezměněn. Po tomto necitlivém rozhodnutí sudího se začalo na hřišti přiostřovat. Domácím se nedařilo,naopak radějovští fotbalisté byli nebezpeční pro domácí defenzívu. Došlo k několika ostrým faulům. Sudímu se utkání začalo vymykat z rukou. Radějov držel míč a nepouštěl domácí fotbalisty do hry. V 64.min. před půlící čarou na území Radějova vystihl přihrávku mikulčického fotbalisty Kořínek a s míčem vystoupil ve sprintu na půli soupeře. Tím vyšachoval obranou řadu domácích. Z levé strany mu směrem k brance domácích nabíhali volní spoluhráči Šmach a Březina. Proti Kořínkovi se rozběhl ze své půle poslední obránce domácích Čechovský,který radějovského fotbalistu úmyslně v plném běhu srazil loktem. Srážka byla tak silná,že radějovský hráč byl celou řadu minut ošetřován a spoluhráči měli obavy o jeho zdraví. Samozřejmě po tomto zákroku se na hřišti v této vypjaté atmosféře,ke které přispěl svými výroky sudí,strhla mela a hráči se navzájem napadali. Hlavnímu sudímu přispěchali na pomoc také lajnoví asistenti,aby situaci uklidnili. Nakonec po poradách mezi sudími byl vyloučen k úžasu všech radějovský fotbalista Chmelař a u domácích Čechovský a Daniel. V utkání se dále pokračovalo. Radějov hrál s 10 hráči, domácí s 9 hráči. Radějovští fotbalisté drželi míč a chtěli utkání dohrát do konce. Využili také každé příležitosti k ohrožení domácí branky a v 72.min., když byl domácí golman vzdálen od své branky několik metrů toho využil Helísek,který jej chytře přeloboval vysokým míčem. Meruna zaplula pod břevno domácí svatyně do sítě(1:3). Domácí byli odevzdaní a radějovští fotbalisté hru kontrolovali. Nicméně v 90-min. sudí utkání ukončil za stavu 1:3.
Co k tomuto utkání dodat. Radějovští fotbalisté podali i v tomto druhém utkání zodpovědný,taktický a bojovný výkon,který korunovali vítězstvím. Skvrnou na tomto utkání je pochybný a zmatený výkon rozhodčího v druhé půli, který tuto část zápasu nezvládl a zapříčinil zvýšené emoce na hřišti, což vedlo ke 3 červeným kartám.