Sokol Radějov-FK Šardice 3:3(1:1) – sudí Hýbl
Branky domácí: 10.,52.min.Kořínek,75.min.Bubulinca
hosté: 43.min.Brhel, 50.min.Doležal, 60.min.Zicháček
Šardice přijely do Radějova jako favorit utkání. Není se co divit, jelikož kádr jejich týmu je sestaven z hráčů krajských přeborů a za zády mají Šroubárnu Ždánice. Radějovjané si toho byli vědomi,ale v žádném případě se nechtěli jen tak soupeři vzdávat. Bohužel však byli oslabeni o Ondru Šebestu, Romana Jurnikla a Radka Pátka – všechny zkušené fotbalisty, kteří z osobních a zdravotních důvodů nemohli tentokrát svému týmu pomoci. O to větší odhodlání doutnalo v radějovských fotbalistech,kteří byli aktéry tohoto dramatického duelu. Taktiku trenér Ševeček stanovil defenzívní, svědomitě obsazovat hráče a nepouštět soupeře do kombinace. Zkracovat hřiště a pokusit se vyslat do brejků útočné duo Březina-Šmach. Pokusit se získat standartní situace na půli soupeře a z nich skórovat. Je nutno říci,že všichni hráli disciplinovaně a taktické úkoly plnili. To se také ukázalo již v 10.minutě,kdy po standartní situaci otevřel skóre utkání Kořínek,který se nejlépe zorientoval na malém vápně soupeře a míč zasunul do branky Šardic. Radějov k překvapení všech fanoušků vedl 1:0. Celý první poločas hráli domácí zodpovědně svou hru, i když Šardice od poloviny první půle byli častěji před brankou domácích. Bohužel po chybě v defenzivě se podařilo Šardicím srovnat skore, když ve 43.min. vstřelil branku Brhel.(1:1) poločas 1:1.
Po poločase hned v 50.min. udělali radějovjané opět chybu v defenzívě a soupeř se ujal vedení Doležalem(1:2). Netrvalo to ani 2 minuty a k sólu od půle hřiště se po získání míče odhodlal Kořínek a nezastavila jej ani dvojice obránců,přes které přešel a zbývala mu již jedna překážka-golman hostí. Z levé strany mu nabíhal Šmach,ale Kuba Kořínek to vzal na sebe a podél golmana Šardic poslal míč podruhé v tomto utkání za jeho záda(2:2). Bohužel v 60.min., Po diskutabilní situaci,kterou nechci rozvádět, dostal Radějov třetí branku,kterou vstřelil šardický hráč Zicháček.(2:3). Hosté si již byli jisti výhrou, drželi míč a chtěli zápas dohrát do vítězného konce. Domácí však se s výsledkem smířit nechtěli a po jedné z útočných akcí v 75.min. dostal míč kolmou přihrávkou do trestného území Šardic Bubulinca a k radosti spoluhráčů i všech fandů Radějova srovnal stav zápasu na 3:3. Hosté se až do konce snažili strhnout vítězství na svou stranu a radějovské defenzivě podkuřovali, ale ta tentokrát odolala a skóre se již nezměnilo.
Toto dramatické a zajímavé utkání sledovalo v radějovském areálu přes sto diváků. Spokojenější byli ti domácí,jelikož s bodovým ziskem proti tak silnému soupeři málokdo počítal. Radějovským fotbalistům nakonec zatleskali a tím poděkovali za taktický a bojovný výkon a také dobrý výsledek.