RADĚJOV-LOUKA 5:0(4:0)
Branky domácí: Březina 16,32,50min, Šmach 17, Helísek 34
Domácí fotbalisté nastoupili po 14-ti denní pauze k domácímu utkání s Loukou odhodláni potvrdit roli favorita a získat do tabulky své skupiny všechny 3 body. Hosté zpočátku plni sil, chtěli domácí fotbalisty překvapit a snažili se o dobytí domácí svatyně. Radějovská defenziva však pracovala spolehlivě a po deseti minutách ofenzivních snah „lůčanů“ se obraz hry začal měnit. Radějovjané přebírali iniciativu a začali prověřovat svého soupeře pro změnu oni. Výsledkem byly dvě trefy do sítě hostí v 16.min Březina a 17.min.Šmach. Obrázek hry se neměnil a domácí opět udeřili v 32.min Březina a 34.min. Helísek opět rozvlnili síť za zády dobře chytajícího golmana hostí. Koncem 1.poločasu se spustil prudký déšť a nad radějovským pažitem se prohnala bouřka. Poločas 4:0.
Po poločase přestalo pršet. V 50.min. završil hattrick gólem Březina(5:0). Zdecimovaní hosté se po zbytek utkání usadili v obranných pozicích na své polovině a branku domácích již neohrozili. Domácí obléhali branku svého soupeře a trefovali se do břeven, tyčí a mnoho „gólových“ střel zlikvidoval nejlepší hráč hostí – golman Vrba, který hosty svými někdy zázračnými zákroky zachránil před debaklem. Radějovjané se na kluzkém terénu snažili hrát opatrně a pokud možno se nezranit. Trenér využil všech 5 možností střídání a postupně do hry nastoupili Bubulinka,Hájek,Svejkovský,Ševeček Jakub a Zajíček Radim.
Utkání dobře řídil sudí Vrbovský a ukončil jej přesně když na výsledkové tabuli naskočila 90.minuta,za stavu 5:0.
Tímto vítězstvím si upevnili radějovjané své 1.místo v tabulce s 39-ti body. Za nimi v pořadí je Suchov 35 bodů a Tasov 32 bodů.
Příští neděli 14.5. odjíždí radějovští fotbalisté do Boršic, kde se utkají v důležitém utkání se Suchovem. Začátek tohoto utkání je v 10,15 hodin