Nová Lhota – Radějov 1:5 (1:3)
Branky: Tomčala – Jurnikl, Bačík, Ševeček, Kořínek, Bubulinca
V neděli odjeli radějovští fotbalisté pro povinné body do Nové Lhoty. Takový byl jejich úkol a také odhodlání jej splnit. Podmínky co se týče počasí byly dobré, horší už to bylo z kvalitou hrací plochy. Hřiště bylo jako beton a tak se dalo očekávat, že budou mít hráči s kontrolou neposlušné meruny problémy. Hosté začali ofenzívou a přitlačili domácí na jejich půli. Ve 4.min z ojedinělého protiútoku, který ale domácím založil radějovský fotbalista nepřesnou přihrávkou, se po stříleném centru z pravé strany podařilo dobíhajícímu hráči dorazit míč do sítě radějovského golmana (1:0).
Hosté však neustále svírali domácí v jejich velkém čtverci a v 9.min.po centru srovnal hlavou Jurnikl (1:1). V 16.min. vyslal ze vzdálenosti 20-ti metrů prudkou střelu na domácí svatyni Bačík a golmanovi nezbylo,než merunu opět vylovit ze své sítě(1:2). Ve 22.minutě zahrávali domácí standartní situaci z pravé strany od krajní postranní lajny na půli Radějova. Hráč poslal prudký centr před branku hostí, kde se střetli ve výskoku útočník domácích a vybíhající golman hostí Parobek. Došlo k jejich střetu, přičemž golman hostí upadl zády na „betonovou“ hrací plochu. Po dopadu zůstal ležet na zemi a nebyl schopen se postavit. Byla přinesena nosítka a na nich byl zraněný fotbalista odnesen z hřiště. Byla zavolána sanita rychlé pomoci a zraněný fotbalista byl odvezen do nemocnice. Hráči Radějova byli z této nešťastné události chvíli „rozhozeni“, ale postupně opět sevřeli domácí na jejich půli a do poločasu ve 45.min vsítil Ševeček ještě jednu branku(1:3). Poločas 1:3.
Ve druhé půli byl obraz hry stejný, domácí byli pod stálým tlakem hostí, kterým se podařilo v 81. a 85.minutě ještě skore vylepšit góly Kořínka a Bubulinky.
Hosté měli mnoho šancí ke vstřelení dalších branek, ale ty zůstaly nevyužity. Svůj úkol hráči splnili a až na nepříjemnou událost se zraněním svého golmana Parobka odjížděli z Nové Lhoty spokojeni.
Tento víkend se v neděli 9.4. v 15,30 hodin představí svým příznivcům na svém hřišti v utkání proti Hrubé Vrbce.