18.09.2016 Sokol Louka – Sokol Radějov 0:0

25.9.2016 Sokol Radějov-FK Suchov 1:2 (1:1)
Branky: Domácí: 23 min.Březina Jakub
Hosté: 34.min.Zemčík, 76.min.Holčík
Radějov vstoupil do utkání se Suchovem aktivně a výsledkem ofenzivní snahy domácích byl již v 10 .min. nařízený pokutový kop za hrubý faul na do velkého vápna hostí pronikajícího Březinu. K exekuci se postavil Svejkovský, ale jeho prudkou střelu, bohužel doprostřed branky, golman hostí vyrazil. Ani dorážka dalšího radějovského fotbalisty neskončila v síti Suchovjanů. Radějovští fotbalisté se však snažili dále o překonání golmana hostí, což se jim podařilo. Šebestou dobře zahraný rohový kop krásnou hlavičkou poslal do sítě Suchova ve 23.min.Březina.(1:0)
Ve 34.min. zahrávali hosté trestný kop ze vzdálenosti 20-ti metrů od radějovské branky. Bohužel se stalo to, co již několikrát zapříčinilo inkasování branky. K exekuci trestného kopu se postavil střelec hostí Zemčík a jeho střelu tečovala zeď domácích a změnila tak směr letu míče. Golman Parobek ještě stačil na situaci zareagovat a míč tečoval, ale bohužel i tak meruna skončila v radějovské síti.(1:1) Takto skončil i první poločas utkání.
Ve druhé půli se oba soupeři snažili stav utkání zvrátit ve svůj prospěch. Blíže byli hosté, kteří rychlými kontry dělali problémy obraně domácích a několikrát se ocitli ve velkých příležitostech ke vstřelení branky. Při domácích stálo štěstí. Nicméně se i oni usilovali utkání rozhodnout a paradoxně v 76.min.,kdy domácí útočili na soupeřovu svatyni nakopl míč radějovský fotbalista tak nešťastně, že původně myšlená přihrávka do druhé vlny přeletěla vysunuté stopery Radějova a k balonu se dostal na hraně ofsajdu číhající hráč Suchova Holčík, který se tak dostal do brejku a šel sám na domácího golmana. Brankář domácích Parobek dobře proti němu vyběhl, ale suchovský fotbalista vybíhajícího golmana přehodil. Ten stačil ještě míč ve vzduchu tečovat,ale v cestě do své svatyně mu nezabránil.(1:2) Domácí fotbalisté se nechtěli se nepříznivým stavem smířit a snažili se o srovnání. Ke konci utkání svého soupeře dostali pod tlak, ale žádná z příležitostí, do kterých se dostali neskončila již v síti hostujícího golmana,kterého štěstí neopustilo.
Radějovjané poprvé prohráli a bohužel na novém elektronickém ukazateli skore v 90.minutě svítilo D 1 – H 2.
Příští kolo zajíždí Sokoli do Moravského Písku a tam musí ztrátu z tohoto utkání vymazat